служба знайомств для шлюбу

СИСТЕМАТИЗОВАНИЙ ІНТЕРНЕТ КАТАЛОГ
CЛУЖБ ЗНАЙОМСТВ І ШЛЮБНИХ АГЕНЦІЙ

Українською: каталог сайтів знайомств

About Ukrainian-Russian dating services

по-русски: каталог сайтов знакомств

<<< назад до головної сторінки <<<     З М І С Т     <<< назад до головної сторінки <<<

ВСТУП

ЗНАЙОМСТВА В ІНТЕРНЕТІ: РОЗВАГА, ДИВАЦТВО ЧИ ЩОСЬ СЕРЙОЗНЕ?

ПЛАТА ЗА ЗАДОВОЛЕННЯ

"УНІВЕРСАЛЬНІ" САЙТИ ЧИ ЗНАЙОМСТВА НА БУДЬ-ЯКИЙ СМАК

ВІРТУАЛЬНІ КОХАНЦІ

СЕКС-ТУРИЗМ

ЕКОНОМІЧНА ЕМІГРАЦІЯ АБО ШЛЮБ З ІНОЗЕМЦЕМ

ЛЕГКІ ЗАРОБІТКИ

СЕКСУАЛЬНЕ РАБСТВО

вгору

ВСТУП

Інтернет у ХХІ столітті схожий на величезну бібліотеку без хазяїна з дуже слабкою класифікацією. Тому без надійного гіда-провідника шанси на ефективне використання цих ресурсів мізерно малі. Пропоноване дослідження допоможе Вам зорієнтуватися в галузі знайомств у Інтернеті. За основу взяті українські ресурси, утім, в більшості, російськомовні. І лише у випадку відсутності вітчизняних ресурсів відповідного типу наводяться міжнародні англомовні сайти. Ми не претендуємо на всеосяжне охоплення індустрії знайомств, тому що підходимо до цього питання серйозно і залишаємо поза увагою ресурси, що відверто використовують лише низькі почуття та інстинкти. відверто використовують лише низькі почуття та інстинкти.

вгору

ЗНАЙОМСТВА В ІНТЕРНЕТІ: РОЗВАГА, ДИВАЦТВО ЧИ ЩОСЬ СЕРЙОЗНЕ?

На жаль, більшість людей зараз ставляться до знайомств в Інтернеті як до розваг. Інші, ґрунтуючись чи то на чутках, чи на своєму невдалому досвіді, вважають це дивацтвом. І лише нечисленні романтики ще вірять, що серйозні знайомства в Інтернеті можливі. Як відомо, попит визначає пропозицію, ринок формується бажанням швидкого збагачення і масовою культурою, і аж ніяк не високими почуттями та ідеалами. Дійсно, буквально лічені сайти використовують можливості сучасних технологій для здійснення серйозних знайомств. А 99% інших у тій чи іншій формі пропонують усілякі розваги: фотогалереї (включаючи еротику і порно), необмежене листування та чати з небаченою досі можливістю перевтілення, дівчат за викликом, гей-клуби тощо.

вгору

ПЛАТА ЗА ЗАДОВОЛЕННЯ

Не будемо говорити про користувачів виключно розважальних сайтів, бо свідомо обираючи насолоду, результат угадати нескладно. Але мало хто усвідомлює, що довгий пошук своєї половини в Інтернеті має руйнівний вплив на психіку людини, навіть якщо на початку наміри були цілком серйозними – такі як пошук супутника життя, друга, романтичної любові чи економічна імміграція (заміжжя з іноземцем). У будь-якому випадку всього за кілька місяців або рік-два (в залежності від інтенсивності пошуків) людина зненацька для себе може перетворитися з безнадійного романтика в скептика, який ні в що не вірить, класичного циніка або збоченця – такий вплив листування і фантазій, що змінюються неминучими розчаруваннями. Мало хто може розпізнати й контролювати цей процес. Це нагадує слабкий наркотик – почуваєшся приємно і легко звикаєш, забуваєш про абстинентний синдром і розбите життя – це все буде не зараз...

вгору

"УНІВЕРСАЛЬНІ" САЙТИ ЧИ ЗНАЙОМСТВА НА БУДЬ-ЯКИЙ СМАК

Мабуть, саме універсальні сайти найбільш небезпечні для психіки пересічної людини. Порносайти, сайти для групового сексу, сексуальних меншин і т.п. вільні від ілюзій, відвідувач вибирає їх свідомо. Але сайти, що пропонують знайомства на будь-який смак, заманюють відвідувача цілком благопристойно і тільки потім ненароком вводять у спокусу. Чи то фотогалереєю з відділом еротики, чи то чатом з "живим" спілкуванням і можливістю перевтілення, якій позаздрить будь-який театр, чи то можливістю написати листа прекрасній незнайомці чи, навпаки, одержати сотні і навіть тисячі листів за кілька днів. Це втягує і непомітно впливає на Вас. Здавалося б, що тут страшного, але коли зустрічаєш колись симпатичну тобі людину і не можеш її впізнати – настільки вона змінилась всього за рік-півтора, як зовнішньо так і внутрішньо, стає якось не по собі. До речі, щасливішою вона не стала, як можете здогадатись.

вгору

ВІРТУАЛЬНІ КОХАНЦІ

Спілкуючись через Інтернет, можеш наділяти партнера рисами шуканого ідеалу, принца на білому коні, Джеймса Бонда, Попелюшки чи секс-машини. Чим менше інформації про партнера надає сайт (часто це просто фото і декілька чисел: вік, ріст і вага), тим більше простору для фантазій, тим легше уявити, що ця людина може бути твоєю долею. Природно, чим далі це уявлення від реальності, тим більше імовірність швидких розчарувань не тільки для серйозних знайомств, але навіть для знайомств на одну ніч. Багатьох приваблює таке спілкування, їм подобається одержувати сотні листів з компліментами і пропозиціями. Більш того, на тлі невдач з пошуком супутника життя в реальності віртуальні пригоди можуть стати альтернативою для втечі з реального життя. Деякі суміщають звичайне сімейне життя з віртуальним дон-жуанством, утілюючи свої потаємні мрії, часом сюрреалістичні, із зовнішньою благопристойністю. Тоді вони можуть наділяти вигаданими рисами не тільки свого партнера, але й себе.

вгору

СЕКС-ТУРИЗМ

Інше породження інформаційних технологій – секс-туризм. Старі чоловіки з розвинутих країн шукають розваг із молодими красунями, по можливості недорого. Раніш вони спеціалізувалися на азіатських дівчатках, у 90-х роках на цей ринок увірвалися тисячі слов'янок. Західні бабусі теж заявляють про свої сексуальні претензії, щоправда, вони відстають і віддають перевагу більше азіатським хлопцям. Непогані розваги – заплати кілька десятків доларів за доступ до бази даних і не дуже тривале листування, пару тисяч на дорогу й організацію секс туру по декількох містах України і Росії, день отут, два там. Дивно, але деякі наші дами виявляються настільки наївними, що ревнують до швидкого від'їзду кавалера! Утім, не менш наївно подавати в шлюбну агенцію кілька професійних фотографій всього з декількома десятками слів інформації і сподіватися зустріти принца!

вгору

ЕКОНОМІЧНА ЕМІГРАЦІЯ АБО ШЛЮБ З ІНОЗЕМЦЕМ

Заміж за іноземця! Мрія радянських часів. Красиве життя без хамства і бруду. Хоч уже й забули про дефіцит товарів, та мрії та наївність залишились. Реалії ж такі: середня різниця у віці складає десь 17 років. Середня тривалість шлюбу залежить від часу, необхідного для того, щоб Вас після розлучення не витурили назад. Усього кілька відсотків шлюбів виявляються тривалими. І це не дивно, якщо в основі пошуку будь-якої шлюбної агенції (на Заході це називається Mail Order Bride Service або Подруга – Поштою) лежить знову таки ФОТОГРАФІЯ, ну ще вік, ріст, вага, у просунутих сайтах – колір волосся/очей, наявність дітей, рівень володіння іноземною мовою тощо. Тобто наявність загальних інтересів, темпераменту, характеру, світогляду, способу життя і багато чого іншого ігнорується та віддається на веління долі. А до цього ж люди забувають про об'єктивні труднощі: абсолютно інші культура, мова, система цінностей, терпимість, плюс бюрократія, легалізація, стереотипи і забобони... Якщо Ви працюєте тут вчителем чи лікарем, Ви маєте якийсь соціальний статус, хоч і без гідної оплати. Там Ви майже гарантовано не зможете працювати за фахом, адже підтвердити диплом там важче, ніж тут одержати два. Таким чином, Ви приречені на фінансову залежність або від чоловіка, або згодом від держави, чи некваліфіковану роботу з дискримінаційною оплатою. Існують подвійні стандарти для своїх корінних громадян і чужинців. А побутова дискримінація, ненависть чи презирство до Вас? А Ваша заздрість до тупих сусідів? А чи вдасться Вам вивчити іноземну мову як рідну?

Скажімо так, окремі особливо цілеспрямовані громадянки можуть вивчити мову, підтвердити свій "советський" диплом і адаптуватись у нове життя. Аля як для них, так і для переважної більшості інших, колоссальною підтримкою може стати новий супутник життя, якщо в родині панують любов, повага, порозуміння, спільність поглядів на важливі речі, контакт з дітьми та підтримка. Так, нелегко знайти такого партнера, але можливо. Ми не маємо статистики по таким вдалим шлюбам, але впевненно можна сказати, що це всього декілька відсотків від загальної кількості шлюбів з іноземцями.

вгору

ЛЕГКІ ЗАРОБІТКИ

Далеко не всі клієнтки шлюбних агенцій такі наївні. Можна просто заробляти гроші на довірливих західних чоловіках (хоча й сутужніше останнім часом), можливо ось чому вже з'явилися заповзятливі жіночки, що заробляють через служби знайомств на вітчизняних чоловіках. Років п'ять тому на Заході була позитивна думка про "російських жінок", як вони звуть вихідців з СРСР, але зараз, після численних скандалів, що радо підхоплюються пресою, відношення стало різко негативним. "Ти що, з глузду з'їхав – зв'язуватися з російською жінкою?" Деякі солідні міжнародні служби знайомств декілька років тому обмежили доступ членів із країн колишнього СРСР, щоб захистити своїх громадян. Просять такого дивака: "Ой, я так хочу приїхати до тебе, тільки в мене немає грошей на квиток, вийшли, будь ласка!" (на паспорт, на вивчення англійської, на курси, на переписування, на комп'ютер і т.д.). Щоб заробити в такий спосіб кілька сотень баксів на місяць, потрібно затратити усього кілька десятків годин. Порівняєте з 40-годинним робочим тижнем і середньою зарплатою? Дещо легше запросити бойфренда сюди, улаштувати непогані канікули з романтичними обідами при свічках у ресторані, подарунками, прогулянками та ін. атрибутами. Можна й у третю країну з'їздити, щось на зразок різновиду класичного секс-туризму. Шкода тільки, що золота жила виснажується, до того ж старателів занадто багато. Тож частіше комбінується бажання вийти заміж (якщо знайдеться багатий, порядний, молодий і красивий) і заробітчанство. Але варто пам'ятати про невідворотну плату за задоволення (див. п.2)

вгору

СЕКСУАЛЬНЕ РАБСТВО

Особливо наївним громадянкам загрожує сексуальне рабство. На жаль, доки півень не дзьобне, кожен думає – мене це не торкнеться. А даремно. Потрібно бути напоготові – як на базарі поруч з циганами, наперсточниками та іншими шахраями. Чим більше Вам обіцяють, чим менше від Вас для цього потрібно – тим більше ризик, що Вами скористаються. Сексуальне рабство – це ще не найгірший варіант. Є ризик потрапити й до банку органів. Можна порадити тільки наступне: не замріюйтесь занадто, будьте реалістами, обмірковуйте інформацію, скрізь дійте тільки легально, не бійтеся звертатись до влади. Є служби з безкоштовними телефонами (8 800 500 22 50 в Україні), куди можна звернутися за консультацією. Але найкраще не потрапляти в такі ситуації, уникайте несолідних шлюбних агенств. Якщо хочете скористатися послугами служби знайомств чи шлюбного агенства – зробіть це самотужки через Інтернет, проведіть пошук, почитайте, виберіть, що Вам більше підходить. Безумовно, якщо збираєтеся заміж за іноземця, починайте вчити мову зараніш, не чекаючи, коли Вам запропонують руку і серце. Найкраще – англійську, найлегшу і найбільш поширену. З нею у будь-якій країні не пропадете.

Сайт знайомств Адам-і-Єва © 2003-2012

Сайт знайомств для шлюбу та серйозних стосунків